Dubai

Dubai Vizesi

 • Değerli ziyaretçimiz;
 • Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) dahilinde bulunmakta olan Dünya'nın en gözde ülkeleri arasında olan Dubai, ülkemizden kendisine seyahat etmek isteyen bireylerden detaylı ve etkili bir şekilde Dubai Vizesi  istemektedir. Bu kapsamda, Dubai vize almak isteyen her birey söz konusu elçiliklerde, detaylı bir şekilde değerlendirilmekte ve bireylere özgü izinler de ayarlanabilmektedir. Bunların haricinde, söz konusu alanda çalışmalarını sürdüren bazı seyahat acenteleri aracılığıyla da dilediğiniz zaman Dubai ülkesine gitmek üzere Dubai Vize başvurularında bulunabilirsiniz.Global vize olarak, sizlere Vize işlemleri dahilinde, gerekli olan her türlü bilgiyi, vize başvuru evrakları ve söz konusu evrakların temini, Dubai vize ücretleri, gibi kemik konular hakkında tarafımızdan sizlere, SMS ya da e-posta ile bilgilendirmeler ücretsiz olarak yapılacaktır.


Dubai Vizesi Nasıl Alınır

 • Dubai’ye  gitmek için mutlaka Dubai vizesi almanız gerekmektedir. Vize tipi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara veya İstanbul’dan başvuru yapılabilir) ulaştırmanız durumunda tarafımızdan vize başvuru formunuz doldurularak işleminiz gerçekleştirilir. Vize işleminiz gelmeniz gerekmeden tarafımızdan yapılır. Vize süresi elçilik tarafından değerlendirilerek 2-3 günde verilir.


Dubai Turist Vizesi Nasıl Alınır

 • Turistik Dubai vizesi başvurunuz için Pasaportunuzu size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya görselini mail ile ulaştırmanız gerekmektedir. Dubai vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir. Daha sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.


Dubai Turist Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Turistik Dubai vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.


Dubai Turist Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Dubai turistik vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.


Dubai Ticari Vizesi Nasıl Alınır

 • Dubai vizesi başvurunuz için Pasaportunuzu size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya görselini mail ile ulaştırmanız gerekmektedir. Dubai vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir. Daha sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.


Dubai Ticari Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Ticari Dubai vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.


Dubai Ticari Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Dubai ticari vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.


Dubai Vize Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir

 • Dubai vizesi başvurunuz için Pasaportunuzu size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya görselini mail ile ulaştırmanız gerekmektedir. Dubai vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir. Detaylı bilgilendirme için lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.


Dubai Vize Ücreti Ne Kadardır

 • Dubai  vizesi başvuru harçları ve toplam maliyet seyahat amacınız ve süresi gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgilendirmesi ve süreç hakkında bilgi almak için lütfen en yakın Global Vize şubesini ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.


Dubai Vize Ücretini Nereye Yatıracağım

 • Dubai  vize başvuru harçları ödemesi, tarafımızdan yapılmaktadır. Pasaportunuzu teslim etmek için geldiğinizde ilgili ofisimize ödeme yapılabilir veya hesaba havale yolu ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize ücreti ile daha detaylı bilgi için tıklayın.


Dubai Vizesi Almak İçin Benim Bir Yere Gelmeme Gerek Var Mıdır

 • Dubai vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara, İstanbul veya İzmir’den başvuru yapılabilir) teslim etmeniz veya ulaştırmanız yeterlidir. Daha sonrası için de gelmeniz veya başvuruya katılmanız gerekmez. Başvuru işlemleriniz tarafımızdan yapılır.


Dubai  Vizesinden Ret Aldığımda Ne Yapmam Gerekir

 • Dubai vizesi başvurularınızda sonucun olumlu veya olumsuz olması durumu işleminiz sonuçlandıktan sonra belli olur. Seyahat sicilinizde bir olumsuzluk veya maddi durumunuzda bir problem yok ise vize başvurunuz büyük ölçüde olumlu sonuçlanacaktır. Yetkili kişi tarafından ret ile sonuçlandırılması durumunda ret gerekçe veya gerekçelerini ortadan kaldırarak, mevcut durumunuzu vize alma şartlarına uygun hale getirerek tekrar başvuru yapılabilir.


Dubai Aile Birleşimi Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Dubai vizesine göre farklı bir prosedürü olan Dubai Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.


Dubai Öğrenim Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Dubai vizesine göre farklı bir prosedürü olan Dubai Uzun Süreli Eğitim Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Dubai Konsolosluğu Nerededir
 • Dubai vize başvurularınızı Ankara, İstanbul veya İzmir’den gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı adres bilgileri için lütfen bize ulaşarak danışmanınızdan bilgi talep ediniz.
 • Dubai konsolosluğu ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

Hangi İllerde Global Vize Şubesi Vardır
 • Global Vize, vize başvuru ve danışmanlık merkezi olarak;
 • Ankara – Gazi Osman Paşa,
 • İstanbul – Harbiye (Avr),
 • İstanbul – Kadıköy (And) ve
 • İzmir – Alsancak’ ta,
 • siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.


son güncellenme tarihi 
07.04.2020