İsrail

İsrail Vizesi

 • Değerli ziyaretçimiz;
 • İsrail ülkesine, seyahat ya da başka bir amaç ile gidebilmek için, İsrail Vizesi (izin) almanız gerekmektedir. Bu kapsamda verilebilecek olan izinler detaylı olarak hazırlanmakta, başvuru yapan bireyler, etkin şekilde araştırılmaktadır.
 • İsrail vizesi alabilmek için ülkemiz dahilinde bulunmakta olan İsrail elçiliklerine başvuruda bulunabilir ya da gözde bilinen, etkin bir durum ve konumda olan uluslararası faaliyet gerçekleştirebilen seyahat acentesi ile anlaşarak bu alandan da vize başvurularınızı başlatabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, bizler Global vize olarak, vize için gerekli belgeler, belgelerde güncellemeler ya da vize ücretleri gibi konularda sizleri, e-posta veya SMS gibi iletişim araçları ile ücretsiz olarak bilgilendirebiliriz.


İsrail Vizesi Nasıl Alınır

 • İsrail’e gitmek için mutlaka İsrail vizesi almanız gerekmektedir. Çalışma durumunuz ve başvuracağınız vize tipi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara veya İstanbul’dan başvuru yapılabilir) ulaştırmanız durumunda tarafımızdan vize başvuru formunuz doldurularak işleminiz için elçilikten bir randevu talep edilir. Hazırlamış olduğumuz eksiksiz dosyanızla birlikte vize başvuru işleminiz, başvuruya gelmeniz gerekmeden tarafımızdan yapılır. Vize süresi elçilik tarafından değerlendirilerek 1-2 hafta içerisinde verilir.


İsrail Turist Vizesi Nasıl Alınır

 • Turistik İsrail vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra dosyanız hazırlanarak randevunuz talep edilir. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır. Randevunuz belli olduğunda, dış operasyon birimimizden bir arkadaşımız hazırlamış olduğumuz eksiksiz dosyanızla birlikte sizin yerinize başvuruya katılır. Randevuya katıldığınız gün işlem süreniz başlamış olur.


İsrail Turist Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Turistik vize başvurularında, vize başvuru formunuz, zorunlu seyahat sağlık sigortanız, vize talep dilekçeniz, detaylı seyahat programınızı gösterir dilekçeniz ve kişisel evraklarınız dışında mutlaka konaklanacak otel ve gidiş/dönüş uçak biletlerinizi ibraz edilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz bir tur veya otel ödemesi ve uçak bileti yok ise deneyimli danışman arkadaşlarımız tarafından vize başvurunuz için gerekli otel ve uçak rezervasyonları yapılmaktadır. Bu rezervasyonlar vize sonucunuz belli olup, pasaportunuzu vizeli bir şekilde alana kadar aktif durumda olup, daha sonra iptal edilir ve bu işlemler ile ilgili herhangi bir ücret tarafınıza yansıtılmaz. Vize süreniz içinde dilediğiniz zaman uçup, dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. Tüm bu gerekli belgelerin profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanarak, vizenizi sorunsuz bir şekilde almak için size en yakın Global Vize şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.


İsrail Turist Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • İsrail turistik vize başvuruları randevuya katıldığımız günden itibaren 1-2 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır


İsrail Ticari Vizesi Nasıl Alınır

 • Ticari İsrail vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Ticari vize başvurularında İsrail’ den gelen davetiyenin mutlaka orijinal (kaşe/mühür ve ıslak imzalı) nüshası gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra dosyanız hazırlanarak randevunuz talep edilir. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır. Randevunuz belli olduğunda, dış operasyon birimimizden bir arkadaşımız hazırlamış olduğumuz eksiksiz dosyanızla birlikte sizin yerinize başvuruya katılır. Randevuya katıldığınız gün işlem süreniz başlamış olur.


İsrail Ticari Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Ticari vize başvurularında, resmi davetiyeniz, vize başvuru formunuz, zorunlu seyahat sağlık sigortanız, vize talep dilekçeniz, detaylı seyahat programınızı gösterir dilekçeniz ve kişisel evraklarınız dışında mutlaka konaklanacak otel ve gidiş/dönüş uçak biletlerinizi ibraz edilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz bir tur veya otel ödemesi ve uçak bileti yok ise deneyimli danışman arkadaşlarımız tarafından vize başvurunuz için gerekli otel ve uçak rezervasyonları yapılmaktadır. Bu rezervasyonlar vize sonucunuz belli olup, pasaportunuzu vizeli bir şekilde alana kadar aktif durumda olup, daha sonra iptal edilir ve bu işlemler ile ilgili herhangi bir ücret tarafınıza yansıtılmaz. Vize süreniz içinde dilediğiniz zaman uçup, dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. Tüm bu gerekli belgelerin profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanarak, vizenizi sorunsuz bir şekilde almak için size en yakın Global Vize şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.


İsrail Ticari Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • İsrail ticari vize başvuruları randevuya katıldığımız günden itibaren 1-2 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır


İsrail Vize Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir

 • İsrail vizesi başvurusu için gerekli evraklar çalışma durumunuz ve ziyaret amacınıza göre değişkenlik göstermektedir. Seyahat amacınıza ve çalışma durumunuza göre hangi evrakları hazırlamanız gerektiği ile ilgili ve süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilendirme için lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.


İsrail Vize Ücreti Ne Kadardır

 • İsrail  vizesi başvuru harçları ve toplam maliyet seyahat amacınız ve süresi gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.İsrail vize ücreti ile daha detaylı bilgi için tıklayın.


İsrail Vize Ücretini Nereye Yatıracağım

 • İsrail  vize başvuru harçları ödemesi, tarafımızdan yapılmaktadır. Dosyanızı teslim etmek için geldiğinizde ilgili ofisimize ödeme yapılabilir veya hesaba havale yolu ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


İsrail Vizesi Almak İçin Benim Bir Yere Gelmeme Gerek Var Mıdır

 • İsrail vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara veya İstanbul’dan başvuru yapılabilir) teslim etmeniz veya ulaştırmanız yeterlidir. Daha sonrası için de gelmeniz veya başvuruya katılmanız gerekmez. Başvuru işlemleriniz tarafımızdan yapılır.


İsrail Vizesinden Ret Aldığımda Ne Yapmam Gerekir

 • İsrail vizesi başvurularınızda sonucun olumlu veya olumsuz olması durumu işleminiz sonuçlandıktan sonra pasaport teslim alındığında belli olur. Seyahat sicilinizde bir olumsuzluk veya maddi durumunuzda bir problem yok ise vize başvurunuz büyük ölçüde olumlu sonuçlanacaktır. Yetkili kişi tarafından ret ile sonuçlandırılması durumunda ret gerekçe veya gerekçelerini ortadan kaldırarak, mevcut durumunuzu vize alma şartlarına uygun hale getirerek tekrar başvuru yapılabilir.


İsrail Aile Birleşimi Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari İsrail vizesine göre farklı bir prosedürü olan İsrail Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.


İsrail Öğrenim Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari İsrail vizesine göre farklı bir prosedürü olan İsrail  Uzun Süreli Eğitim Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

İsrail Konsolosluğu Nerededir

 • İsrail başvurularınızı Ankara veya İstanbul’dan gerçekleştirebilirsiniz. İsrail konsolosluğu ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

Hangi İllerde Global Vize Şubesi Vardır

 • Global Vize, vize başvuru ve danışmanlık merkezi olarak;
 • Ankara – Gazi Osman Paşa,
 • İstanbul – Harbiye (Avr),
 • İstanbul – Kadıköy (And) ve
 • İzmir – Alsancak’ ta,
 • siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.


son güncellenme tarihi

02.04.2020