Meksika

Meksika Vizesi

 • Meksika'ya gerçekleştirmek üzere olduğunuz seyahatleriniz için devletler arası anlaşma gereği Meksika vizesi vardır, vize alınmalıdır. 
 • Global Vize olarak Meksika'ya gerçekleştirecek olduğunuz gerek iş gerekse de seyahat gibi her türlü aktivitenizde, Meksika vize alım konusunda bilgilendirmelerimiz ışığında çok daha rahat ve bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz.
 • Söz konusu ülkeye dair Meksika  Vize alım işlemlerinizi başlatabilmek için, ülkemiz içerisinde bulunmakta olan Meksika, büyükelçiliği ile iletişime geçmelisiniz ya da söz konusu ülkeye seyahatler düzenlemekte olan uluslararası bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Bu aracı firma ile de vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bizler Global Vize olarak Meksika Vize belgeleri, Meksika vize ücreti v.b konularda detaylı bilgilendirmeleri sizlere etkili bir şekilde yapacağız. SMS ve e-posta yolu ile, bütünüyle ücretsiz olmak üzere.

 

Meksika Vizesi Nasıl Alınır

 • Meksika’ya  gitmek için mutlaka Meksika vizesi almanız gerekmektedir. Vize tipi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara, İstanbul veya İzmir’den başvuru yapılabilir) ulaştırmanız durumunda tarafımızdan vize başvuru formunuz doldurularak işleminiz gerçekleştirilir. Vize işleminiz gelmeniz gerekmeden tarafımızdan yapılır. Vize süresi elçilik tarafından değerlendirilerek 1-2 günde verilir.

 

Meksika Turist Vizesi Nasıl Alınır

 • Turistik Meksika vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.

 

Meksika Turist Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Turistik Meksika vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.

 

Meksika Turist Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Meksika turistik vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 1-2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. 

 

Meksika Ticari Vizesi Nasıl Alınır

 • Ticari Meksika vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.

 

Meksika Ticari Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Ticari Meksika vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.

 

Meksika Ticari Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Meksika ticari vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 1-2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

 

Meksika Vize Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir

 • Meksika vizesi başvurusu için gerekli evraklar çalışma durumunuz ve ziyaret amacınıza göre değişkenlik göstermektedir. Seyahat amacınıza ve çalışma durumunuza göre hangi evrakları hazırlamanız gerektiği ile ilgili ve süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilendirme için lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.

 

Meksika Vize Ücreti Ne Kadardır

 • Meksika  vizesi başvuru harçları ve toplam maliyet seyahat amacınız ve süresi gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Meksika vize ücreti ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

 

Meksika Vize Ücretini Nereye Yatıracağım

 • Meksika  vize başvuru harçları ödemesi, tarafımızdan yapılmaktadır. Dosyanızı teslim etmek için geldiğinizde ilgili ofisimize ödeme yapılabilir veya hesaba havale yolu ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Meksika Vizesi Almak İçin Benim Bir Yere Gelmeme Gerek Var Mıdır

 • Meksika vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara, İstanbul veya İzmir’den başvuru yapılabilir) teslim etmeniz veya ulaştırmanız yeterlidir. Daha sonrası için de gelmeniz veya başvuruya katılmanız gerekmez. Başvuru işlemleriniz tarafımızdan yapılır.

 

Meksika Vizesinden Red Aldığımda Ne Yapmam Gerekir

 • Meksika vizesi başvurularınızda sonucun olumlu veya olumsuz olması durumu işleminiz sonuçlandıktan sonra belli olur. Seyahat sicilinizde bir olumsuzluk veya maddi durumunuzda bir problem yok ise vize başvurunuz büyük ölçüde olumlu sonuçlanacaktır. Yetkili kişi tarafından ret ile sonuçlandırılması durumunda ret gerekçe veya gerekçelerini ortadan kaldırarak, mevcut durumunuzu vize alma şartlarına uygun hale getirerek tekrar başvuru yapılabilir.

 

Meksika Aile Birleşimi Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Meksika vizesine göre farklı bir prosedürü olan Meksika Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Meksika Öğrenim Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Meksika vizesine göre farklı bir prosedürü olan Meksika Uzun Süreli Eğitim Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Meksika Konsolosluğu Nerededir
 • Meksika vize başvurularınızı Ankara, İstanbul veya İzmir’den gerçekleştirebilirsiniz Meksika konsolosluğu ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

 

Hangi İllerde Global Vize Şubesi Vardır
 • Global Vize, vize başvuru ve danışmanlık merkezi olarak;
 • Ankara – Gazi Osman Paşa,
 • İstanbul – Harbiye (Avr),
 • İstanbul – Kadıköy (And) ve
 • İzmir – Alsancak’ ta,
 • siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

 

son güncellenme tarihi 
01.04.2020