Global Vize 2007 yılından günümüze..

Global Vize Danışmanlık 2007 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda her türlü desteği sağlayan kurumsal bir vize danışmanlık şirketidir. Bizimle iletişime geçtiğinizde Bireysel ve Kurumsal çözümlerimizin; uzun ve zor bir prosedür süreci olan vize işlemleri konusunda siz danışanlarımıza neler kazandıracağını hemen fark edebilirsiniz. Tüm Konsolosluklarla koordinasyonu sağlayan, gerekli vize işlemlerinizle, randevu alınması, evrak hazırlanmasından sunumuna kadar ilgilenerek kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Global Vize Danışmanlık, mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir.

Bizler tüm detayları çözmekte, dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve dokümantasyonu vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak hazırlayarak oluşabilecek olumsuz neticelerin önüne geçmekteyiz. Vize başvuru sürecinde en ufak bir hataya bile yer vermekten kaçınan şirketimizin en önemli politikası, konusunda uzman danışmanlar ile başvuru yapmak ve “vize reddi” ihtimalini minimum tutmanın en akıllıca davranış olacağının bilincinde olmaktır.

Müşterilerimizde de bu farkındalığı oluşturarak birlikte tüm süreci doğru ve çözüm odaklı yürütmek, her konuda müşterilerimize hizmet öncesi ve sonrası danışmanlık sağlayarak memnuniyeti maksimum seviyede tutmak hedefimizdir. Tüm Schengen Ülkeleri, Kanada, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri vizelerinin alınmasında hizmet veren şirketimiz, İzmir ve İstanbul ofisleri ile tüm Türkiye'den gelen vize alım taleplerini aynı itina ve özenle yanıtlamaktadır. Bulunduğunuz şehirden çoğunlukla hiç gelmeden, siz de bizimle bu süreci güvenilir ve profesyonel bir danışmalık hizmeti ile sonuçlandırmanın keyfini yaşayın.

132
Ülkeler
104497
Başvurular
961
Müşteri Soruları
364
Başvuru Formları

Çözüm Ortaklarımız

Bir sorunuz mu var? Şimdi bize ulaşın!

Yardım etmek için buradayız. SSS bölümümüze bakın, bize bir e-posta gönderin veya 0 850 346 84 93 numaralı telefondan bizi arayın